Banzaj.pl   »   Aktualności   »   5-letni chłopczyk poważnie ranny w wypadku w paryskim Disneylandzie

Aktualności

rss

5-letni chłopczyk poważnie ranny w wypadku w paryskim Disneylandzie

2013.10.31//  J. Kruczek
Disneyland kojarzy się z dobrą zabawą i rozrywką dla całych rodzin. Niestety w paryskim parku rozrywki doszło do tragedii, w której ciężko ranny został 5-letni chłopczyk. Dziecko wypadło z łodzi będącej jedną z atrakcji parku.

Wypadek miał miejsce na trasie atrakcji o nazwie "Piraci z Karaibów". 5-latek wypadł za burtę jednej z łodzi i wpadł pod kolejną. Na ratunek chłopcu ruszył jego ojciec, któremu udało się wydobyć dziecko spod wody. Niestety stan chłopczyka jest krytyczny i lekarze nie są w stanie stwierdzić, czy z tego wyjdzie.
Według francuskich mediów łodzie wykorzystywane w opisywanej atrakcji nie posiadają żadnych zabezpieczeń. Niedopilnowane dziecko może w łatwy sposób wypaść za burtę, co jest niedopuszczalne w parku rozrywki, gdzie dzieci z założenia mają upuszczać wodzę fantazji. Sprawa wypadku ma zostać dokładnie zbadana i niewykluczone, że pojawią się nowe wymogi bezpieczeństwa, dla części atrakcji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Genialnie wykonany MoonwalkWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
5-letni chłopczyk poważnie ranny w wypadku w paryskim Disneylandzie

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • W sieci można oglądać już pierwszą zapowiedź najnowszego dzieła Paolo Sorrentino "Oni"...

W dziale Gry

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   5-letni chłopczyk poważnie ranny w wypadku w paryskim Disneylandzie