Banzaj.pl   »   Różności   »   Absurdalny pościg ukraińskiej policji za szalonym kierowcą

Różności

rss

Absurdalny pościg ukraińskiej policji za szalonym kierowcą

2018.05.25//  J. Kruczek
Pościgi policyjne na ogół trzymają w napięciu i towarzyszy im prawdziwy dramatyzm. Czasem jednak zmieniają się w prawdziwa komedię, jak ten, który miał miejsce gdzieś na Ukrainie.
W sieci pojawiło się nagranie z dość osobliwej akcji ukraińskiej policji. Akcja rozgrywa się na placu budowy czegoś na wzór ronda. Możemy obserwować, jak ścigany wjeżdża na plac, a za nim wpada tam radiowóz. I dosłownie wpada bowiem policjanci mając cały plac do dyspozycji wbijają się w wysoki krawężnik ronda na samym środku.
Pościg na Ukrainie
Pościg na Ukrainie Pościg na Ukrainie
Pościg na Ukrainie

I tu dochodzi do pieszego pościgu za samochodem. Pomóc chcieli kierowcy ciężarówek z budowy, ale przeszkodził im w tym biegający po placu policjant. Sytuacja jest tak kuriozalna, że idealnie pasowałaby do skeczu legendarnego Benny Hilla. Starsi czytelnicy zapewne pamiętają równie spektakularne i absurdalne pościgi ze skeczów tego brytyjskiego komika.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Absurdalny pościg ukraińskiej policji za szalonym kierowcą

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Absurdalny pościg ukraińskiej policji za szalonym kierowcą