Banzaj.pl   »   Różności   »   Anglik zbudował sobie hobbicią norę w ogrodzie

Różności

rss

Anglik zbudował sobie hobbicią norę w ogrodzie

2016.04.06//  J. Kruczek
Ashley Yates jest zwykłym gościem, który miał marzenie. Chciał mieć swoją własną chatkę Hobbita. Mieszkaniec Bedford postanowił przestać marzyć i wziąć się do działania. W efekcie powstał w jego ogródka mały hobbici domek.

W zasadzie Ashley zbudował bardzo ciekawą ziemiankę z okrągłymi drzwiami. Trzeba jednak przyznać, że pomysł na wykonanie był bardzo dobry. We wnętrzu znalazło się wszystko co potrzebne do spędzania czasu i relaksowania się z dala od codzienności. Z zewnątrz mamy całość obłożoną ziemią porośnięta trawą.
Hobbicia nora
Hobbicia nora Hobbicia nora w ogrodzie
Hobbicia nora

Nie mogło też zabraknąć odpowiednich roślin oraz schodków prowadzących w dół. Na zdjęciach możecie zobaczyć, jak wygląda gotowa hobbicia nora oraz jak przebiegały prace nad nią. Roboty było dużo, ale efekt jest zdecydowanie wart wysiłków. Jeżeli szukacie pomysłu na aranżację swojego ogrodu to może taki pomysł przypadnie Wam do gustu.
Hobbicia nora
Hobbicia nora
Hobbicia nora
Hobbicia nora
Hobbicia nora
Hobbicia nora
Hobbicia nora
Hobbicia nora
Hobbicia nora

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Anglik zbudował sobie hobbicią norę w ogrodzie

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Anglik zbudował sobie hobbicią norę w ogrodzie