Banzaj.pl   »   Różności   »   Awaria silnika w samolocie sportowym i chwile grozy nad ziemią

Różności

rss

Awaria silnika w samolocie sportowym i chwile grozy nad ziemią

2018.04.04//  J. Kruczek
Pilotaż samolotu wymaga nerwów ze stali. W powietrzu zawsze może pójść coś nie tak, a wtedy nerwowe reakcje mogą tylko przyspieszyć katastrofę. Opanowanie zaś może dać czas potrzebny do uratowania się z opresji.
W sieci znalazł się bardzo ciekawy materiał ukazujący awarię silnika w samolocie podczas lotu. W akrobacyjnym dwupłatowcu nagle wyłączył się silnik. Jak relacjonuje pilot nigdy wcześniej nie miała miejsca taka sytuacja. Na szczęście pilot nie stracił opanowania wyrównując maszynę i szukając bezpiecznego miejsca do przyziemienia.
Awaria silnika
Awaria silnika Awaria silnika
Awaria silnika

W czasie szybowania ku ziemi równocześnie próbował zrestartować silnik. To się udało niedaleko nad ziemią. Maszyna w ostatnim momencie poderwała do góry, a pilot mógł udać się na lotnisko. Gdyby silnik nie zastartował zapewne pilota czekałoby dość twarde lądowanie na nierównym terenie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tak się pochłania banana w 1 sekundęWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Awaria silnika w samolocie sportowym i chwile grozy nad ziemią

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Awaria silnika w samolocie sportowym i chwile grozy nad ziemią