Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Bałtyk: nie będzie katastrofy w wyniku zanieczyszczonych wód

Aktualności

rss

Bałtyk: nie będzie katastrofy w wyniku zanieczyszczonych wód

2010.05.27//  J. Górszczyk
Według naukowców, zanieczyszczona woda nie powinna wywołać żadnej katastrofy ekologicznej. Jednak specjaliści przypominają, że w wodzie pełno jest bakterii i zarazków, które powoli trafią do Bałtyku.

Woda napływająca do morza niesie ze sobą niemal wszystko. Mieszkańcy mówią nawet o martwych zwierzętach, których nie zdołano uratować. Do tego dochodzą ogromne ilości śmieci. To tylko kwestia czasu, zanim brudna woda rozprzestrzeni się w morzu.
Powódź w Polsce Brudna woda...
Powódź w Polsce ...nie powinna spowodować...
Powódź w Polsce ...katastrofy ekologicznej

Już teraz woda z niektórych rzek nie nadaje się do niczego. Tak jest m.in. z Wisłą. Specjaliści przypominają, żeby unikać kontaktu z brudną wodą. Według nich, za jakiś czas woda wróci do swojego „przeciętnego” stanu czystości. Kiedy jednak, tego dokładnie nie wiadomo.
Powódź w Polsce
Powódź w Polsce
Powódź w Polsce
Powódź w Polsce Powódź w Polsce
Powódź w Polsce Powódź w Polsce
Powódź w Polsce Powódź w Polsce

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Źródło: Wyborcza.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bałtyk: nie będzie katastrofy w wyniku zanieczyszczonych wód

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry



Do góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Bałtyk: nie będzie katastrofy w wyniku zanieczyszczonych wód