Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Bestialski mord na portugalskim dziennikarzu w USA

Aktualności

rss

Bestialski mord na portugalskim dziennikarzu w USA

2011.01.10//  D. Pęgiel
Zmaskarowane zwłoki Carlosa Castrosa, jednego z najbardziej znanych portugalskich dziennikarzy telewizyjnych, znaleziono w luksusowym hotelu w Nowym Jorku. Jak donoszą portugalskie i amerykańskie media został on bestialsko zamordowany.

Ciało 65-letniego dziennikarza znaleziono w apartamencie nowojorskiego hotelu InterContinental. Nie podano jeszcze dokładnej przyczyny, ale amerykańscy policjanci nie ukrywają, że Portugalczyk został brutalnie potraktowany. Morderca roztrzaskał czaszkę zabitego i wykastrował go.
Mord
Mord Bestialski mord na portugalskim dziennikarzu w USA
Mord

W związku z tą sprawą policja zatrzymała 21-letniego Portugalczyka, modela i finalistę ostatniej edycji popularnego w Portugalii konkursu talentów, będącego jednocześnie seksualnym partnerem zabitego. Funkcjonariusze twierdzą, że do zbrodni mogło dojść po gwałtownej kłótni między mężczyznami.

Podejrzanego aresztowano w szpitalu w Nowym Jorku po tym, jak próbował podciąć sobie żyły. Jednak w czasie pierwszego przesłuchania zaprzeczył, by miał coś wspólnego ze śmiercią Castrosa.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Źródło: wp.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bestialski mord na portugalskim dziennikarzu w USA

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Bestialski mord na portugalskim dziennikarzu w USA