Banzaj.pl   »   Różności   »   Błyskawiczny samosąd za atak na turystę w Chile

Różności

rss

Błyskawiczny samosąd za atak na turystę w Chile

2014.01.05//  J. Kruczek
Przestępcy często czują się bezkarni i mają gdzieś ogólne normy, zasady społeczne czy prawo. Na pewno antybohater poniższego filmu nie spodziewał się, że kara za napaść na turystę może go spotkać bardzo szybko.
Młody mieszkaniec Chile postanowił się wzbogacić kosztem francuskiego turysty. Napastnik zaatakował mężczyznę zerwał mu łańcuszek i rzucił się do ucieczki. Plan prosty, wykonanie niemal perfekcyjne. Nie przewidział jednak, że obok będzie przejeżdżać grupa praworządnych rowerzystów dbających o bezpieczeństwo na ulicach.
Uliczne bójki Uliczne bójki...
Uliczne bójki ...są na ogół bezsensowne...
Uliczne bójki ...ale tym razem ukarano złodzieja

Sportowcy natychmiast ruszyli w pogoń za przestępcą. Jak można się domyśleć ten pieszo nie miał szans z grupą wyposażona w dobre rowery. W czasie krótkiego pościgu napastnik został osądzony i w finale spotkała go kara. Złodziej został dotkliwie pobity i choć można się spierać nad moralnym aspektem samosądu to przynajmniej wiemy, że ma nauczkę i następnym razem solidnie się zastanowi przed zejściem na drogę przestępstw.
Uliczne bójki
Uliczne bójki
Uliczne bójki

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Lasagna mająca sto warstwWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Błyskawiczny samosąd za atak na turystę w Chile

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Błyskawiczny samosąd za atak na turystę w Chile