Banzaj.pl   »   Różności   »   Bohater domu, czyli jak zajmowac się chorą partnerką?

Różności

rss

Bohater domu, czyli jak zajmowac się chorą partnerką?

2012.12.29//  D. Kwiecień
Obecna pora roku sprzyja przyplątywaniu się różnych chorób, które skutecznie psują nasze zdrowie oraz humor. Nikt z nas nie lubi, gdy nam się to przytrafia. Gorzej jest jednak w sytuacji, w której wirus dopada naszą kobietę. Wtedy jej humory stają się jeszcze intensywniejsze, a my musimy wziąć na swoje barki ciężar zajęcia się chorą. Jak postępować, by dziewczyna poczuła się lepiej, co wpłynie również na nasze szanse przetrwania?
Jak zajmować się chorą partnerką?
Jak zajmować się chorą partnerką?
Jak zajmować się chorą partnerką?

Przede wszystkim musimy zamienić się w zabawiaczy. Choroba sprzyja nudzeniu się, co z kolei może prowadzić do wybuchów złości. Jeśli więc nie jesteśmy zbyt dobrzy w unikaniu latających przedmiotów, a nasze uszy są wrażliwe na wysokie i głośne dźwięki, powinniśmy zadbać o jakieś zajęcie. Możliwości jest wiele. Dobrze sprawdza się wspólne oglądanie filmów albo przyniesienie jakiejś ciekawej książki. Gdy mamy wciągające zajęcie, nie myślimy o naszej chorobie, a czas zdaje się płynąć szybciej. Dostarczamy sobie również rozrywki, która poprawia humor.
Przeczytaj także: Co za maruda... - co zrobić z czepialską kobietą? »Chociaż śmiejemy się z pewnego faceta, którego ręce rzekomo potrafiły leczyć, to dotyk może naprawdę przynieść ulgę naszej kobiecie. Nie chodzi tu jednak o żadne magiczne zdolności. Trzymanie za rękę czy przytulenie daje partnerce uczucie bliskości i bycia kochaną. Może ona wtedy zapomnieć o „cieknącym nosie” i odrapanym gardle. Minusem tego jest możliwość zarażenia się, ale za to w oczach partnerki zyskamy bardzo dużo. Jeśli na dodatek ona wyzdrowieje szybciej od nas, to potem my będziemy otoczeni opieką.
Jak zajmować się chorą partnerką?
Jak zajmować się chorą partnerką?
Jak zajmować się chorą partnerką?

Ważne są również rozmowy. Nie chodzi tu tylko o zabawianie partnerki. Trzeba również dowiedzieć się, czy czegoś nie potrzebuje. W ten sposób okazujemy swoją troskę i opiekuńczość. Niektóre osoby z natury nie lubią zawracać innym głowy swoimi problemami. Trzeba więc wyjść z inicjatywą i samemu zapytać, czego brakuje chorej (oprócz zdrowia).
Przeczytaj także: Śniadanie do łóżka, czyli zostań mistrzem romantyczności »Jeśli nie mieszkacie razem i nie możesz jej towarzyszyć cały czas, musisz poradzić sobie w inny sposób. Dziś każdy z nas ma telefon, a rozmowy nie są wcale drogie. Warto więc korzystać z dobrodziejstw technologii i często dzwonić do chorej dziewczyny. Co prawda nie powie nam zapewne nic nowego na temat swojego samopoczucia, ale może się okazać, że ma na coś ochotę, a z wiadomych względów, nie może iść do sklepu.
Jak zajmować się chorą partnerką?
Jak zajmować się chorą partnerką?
Jak zajmować się chorą partnerką?

Ostatnią rzeczą (ale bardzo ważną), jaką powinniśmy zrobić, jest przyjrzenie się dokładnie zdrowiu naszej partnerki. Czasem może się bowiem zdarzyć, że niegroźne objawy informują nas o poważniejszym schorzeniu. Dlatego jeśli nasza kobieta nie lubi chodzić do lekarza, powinniśmy zwrócić na nią szczególną uwagę. Zawsze lepiej dmuchać na zimne i uniknąć schorzeń, które mogą przykuć do łóżka na dłużej.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Źródło: mademan.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bohater domu, czyli jak zajmowac się chorą partnerką?

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Bohater domu, czyli jak zajmowac się chorą partnerką?