Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Brutalne morderstwo w Katowicach za kradzież, której nie było

Aktualności

rss

Brutalne morderstwo w Katowicach za kradzież, której nie było

2013.08.13//  J. Kruczek
Nadużycie alkoholu może prowadzić do wielu nieszczęść i niestety mało osób zdaje sobie sprawę, co potrafią zrobić w cugu. Przekonał się o tym 58-letni mężczyzna z Katowic, który w miniony weekend zamordował swoją towarzyszkę w Katowicach.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z piątku na sobotę. Komenda policji z Katowic poinformowała, że ujęła mężczyznę, który brutalnie zabił o 8 lat młodszą kobietę w mieszkaniu na ulicy Wojewódzkiej. Do zdarzenia doszło w skutek awantury wywołanej przez nietrzeźwego mężczyznę.
Zabójca w nocy udał się do sklepu w celu zakupu większej ilości alkoholu. Na miejscu zorientował się, że w kieszeni spodni nie ma 800 złotych. O kradzież posądził swoją towarzyszkę i wrócił do mieszkania domagać się sprawiedliwości. W trakcie kłótni zaczął bić kobietę masakrując jej ciało. Rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Katowicach stwierdził, że mężczyzna musiał wpaść w furię, po której masakrował kobietę pięściami i nogami. Ta doznała licznych złamań szczęki, twarzy oraz żeber.

Po wytrzeźwieniu zabójca odkrył, że pieniądze posiadał w drugiej kieszeni spodni. Za okrutne zabójstwo prokuratura będzie się domagała dożywocia. Tymczasem 58-latek został osadzony w areszcie decyzja sądu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Brutalne morderstwo w Katowicach za kradzież, której nie było

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Brutalne morderstwo w Katowicach za kradzież, której nie było