Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Były policjant oskarżony o wykorzystanie seksualne 14-latki

Aktualności

rss

Były policjant oskarżony o wykorzystanie seksualne 14-latki

2013.10.31//  J. Kruczek
Prokuratura rejonowa w Kościerzynie wystosowała akt oskarżenia przeciw byłemu policjantowi Marcinowi S. 41-letni mężczyzna został oskarżony o doprowadzenie nieletniej do tzw. innej czynności seksualnej.

Były policjant został przyłapany na gorącym uczynku, gdy wykorzystywał 14-letnią dziewczynkę. Sytuacja miała miejsce w połowie czerwca w domu letniskowym, w którym sprawca przebywał ze znajomymi. Incydent zauważyli członkowie rodziny dziewczynki i przerwali schadzki funkcjonariusza. Ten po szarpaninie uciekł, a o sprawie została zawiadomiona policja.
Marcin S. został aresztowany i do dziś oczekiwał na formalny akt oskarżenia. W chwili złapania pedofil miał przeszło promil alkoholu we krwi i tłumaczył, że to 14-latka próbowała go wykorzystać seksualnie. Zaraz po incydencie Marcin S. został wydalony ze służby. Teraz czeka go proces, który może się zakończyć wyrokiem 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest tym bardziej oburzająca, ponieważ dziewczynka jest niepełnosprawna i posiada poważne ograniczenia ruchowe, co tym bardziej uniemożliwiało jej ewentualną obronę, czy ucieczkę.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Boeing C-17 Globemaster III przelatuje między wieżowcamiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Były policjant oskarżony o wykorzystanie seksualne 14-latki

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Motoryzacja

  • Porsche już szykuje nową generację modelu 911, która ma zadebiutować w przyszłym miesiącu. Nie...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Były policjant oskarżony o wykorzystanie seksualne 14-latki