Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Były policjant oskarżony o wykorzystanie seksualne 14-latki

Aktualności

rss

Były policjant oskarżony o wykorzystanie seksualne 14-latki

2013.10.31//  J. Kruczek
Prokuratura rejonowa w Kościerzynie wystosowała akt oskarżenia przeciw byłemu policjantowi Marcinowi S. 41-letni mężczyzna został oskarżony o doprowadzenie nieletniej do tzw. innej czynności seksualnej.

Były policjant został przyłapany na gorącym uczynku, gdy wykorzystywał 14-letnią dziewczynkę. Sytuacja miała miejsce w połowie czerwca w domu letniskowym, w którym sprawca przebywał ze znajomymi. Incydent zauważyli członkowie rodziny dziewczynki i przerwali schadzki funkcjonariusza. Ten po szarpaninie uciekł, a o sprawie została zawiadomiona policja.
Marcin S. został aresztowany i do dziś oczekiwał na formalny akt oskarżenia. W chwili złapania pedofil miał przeszło promil alkoholu we krwi i tłumaczył, że to 14-latka próbowała go wykorzystać seksualnie. Zaraz po incydencie Marcin S. został wydalony ze służby. Teraz czeka go proces, który może się zakończyć wyrokiem 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest tym bardziej oburzająca, ponieważ dziewczynka jest niepełnosprawna i posiada poważne ograniczenia ruchowe, co tym bardziej uniemożliwiało jej ewentualną obronę, czy ucieczkę.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Były policjant oskarżony o wykorzystanie seksualne 14-latki

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Były policjant oskarżony o wykorzystanie seksualne 14-latki