Banzaj.pl   »   Różności   »   Chłopczyk balansuje na barierce łóżka - nawiedzenie czy niezwykła sprawność?

Różności

rss

Chłopczyk balansuje na barierce łóżka - nawiedzenie czy niezwykła sprawność?

2016.04.03//  J. Kruczek
Rodzice coraz chętniej filmują swoje dzieci szczególnie w momencie gdy pozostawiają pociechy sami. Rozwój kamerek pozwala na przykład rejestrować to co nasza pociecha robi w nocy. Pytanie tylko czy na pewno jest to dobry pomysł.

Z pewnością rodzice dziecka widocznego na powyższym nagraniu dobrze się zastanowią nad tą kwestią. Bo na pewno nikt nie chciałby zobaczyć tak przerażającego wręcz filmy z udziałem swojego dziecka. Spokojnie nie ma tu żadnych scen drastycznych, ale wyczyn chłopczyka mógłby być kadrem niejednego rasowego horroru.
Nawiedzony chłopczyk w łóżku
Nawiedzony chłopczyk w łóżku Nawiedzony chłopczyk w łóżku
Nawiedzony chłopczyk w łóżku

Co więc się dzieje? Mały chłopczyk w środku nocy zaczął płakać. Gdy rodzice nie reagowali niczym w hipnozie wszedł na barierkę łóżeczka i zaczął na niej balansować. Sytuacja aż powoduje ciarki. Po chwili chłopczyk wpada do łóżeczka. Patrząc na to naprawdę czasem lepiej nie wiedzieć co robią nasze dzieci gdy na nie nie patrzymy. Internauci zaś zachodzą w głowę czy to nawiedzenie, czy może popis niesamowitej sprawności przyszłego akrobaty.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Pani młoda zamęczyła gołąbkaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Chłopczyk balansuje na barierce łóżka - nawiedzenie czy niezwykła sprawność?

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Chłopczyk balansuje na barierce łóżka - nawiedzenie czy niezwykła sprawność?