Banzaj.pl   »   Różności   »   Chmura mrozu w mieszkaniu, czyli otwarcie okna przy minus 38 stopniach

Różności

rss

Chmura mrozu w mieszkaniu, czyli otwarcie okna przy minus 38 stopniach

2014.01.12//  J. Kruczek
Potężne mrozy solidnie utrudniają życie ludziom, ale tez sprawiają, że możemy uświadczyć niezwykłych zjawisk. Czy zastanawialiście się kiedyś co się stanie, gdy otworzymy okno w mieszkaniu przy minus 38 stopniach na zewnątrz?
Zazwyczaj przy takiej temperaturze nikt nie myśli żeby otwierać okno. Bardziej ludzie się skłaniają ku pomysłom na zwiększenie wydajności kaloryferów. Na szczęście osoby zastanawiające się nad efektem takiego otwarcia okna nie muszą już tego sprawdzać osobiście. Zrobił to pewien Rosjanin, co zostało zarejestrowane w powyższym filmie.
Mróz Otwarcie okna przy minus 38 stopniach...
Mróz ...powoduje rewelacyjny efekt wizualny, ale musimy uważać...
Mróz ...aby mieszkanie nie zmieniło się w lodową krainę

Efekt otwarcia okna jest rewelacyjny. Zderzenie zimnego i ciepłego powietrza zmieniło się w mroźną chmurę, która natychmiast opanowała mieszkanie. Zjawisko wygląda niczym scena wyjęta z horroru "Mgła". Niestety nie wiemy, czy chmura zdołała zaszkodzić sprzętom w mieszkaniu, ale prawdopodobnie skończyło się jedynie na fajerwerkach wizualnych.
Mróz
Mróz Mróz potrafi być piękny
Mróz
Mróz
Mróz
Mróz

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Chmura mrozu w mieszkaniu, czyli otwarcie okna przy minus 38 stopniach

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Chmura mrozu w mieszkaniu, czyli otwarcie okna przy minus 38 stopniach