Banzaj.pl   »   Różności   »   Chwile grozy na przejeździe kolejowym - dlatego trzeba zawsze się rozglądać

Różności

rss

Chwile grozy na przejeździe kolejowym - dlatego trzeba zawsze się rozglądać

2016.12.02//  J. Kruczek
Przejazdy kolejowe są bardzo niebezpiecznymi miejscami. To właśnie na nich dzieje się najwięcej wypadków z udziałem pociągów. Ktoś może pomyśleć, że problemem są te niestrzeżone, ale niestety spora część dzwonów rozgrywa się na rogatkach.

Wydawałoby się, że jeżeli na przejeździe znajdują się rogatki to ich otwarcie pozwala na bezstresowe przejechanie po torach. Niestety zawsze może coś bądź ktoś zawieść. Przykładem niech będzie powyższe nagranie ukazujące dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym.
Wypadek na przejeździe kolejowym
Wypadek na przejeździe kolejowym Wypadek na przejeździe kolejowym
Wypadek na przejeździe kolejowym

Widzimy, jak samochody stoją przed zamkniętymi rogatkami. Nagle te się podnoszą i auta ruszają. W momencie gdy samochody wjechały na tory przejeżdża pociąg z pełnym impetem. Na szczęście pierwszy z samochodów zdążył uciec, a drugi jedynie otarł sie przodem o skład. Pasażerów samochodów dzieliły jedynie milimetry od prawdziwej tragedii. Jak widać zawsze na przejeździe kolejowym trzeba się rozejrzeć.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Efekt trafienia młotem pneumatycznym w przewody elektryczneWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Chwile grozy na przejeździe kolejowym - dlatego trzeba zawsze się rozglądać

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Chwile grozy na przejeździe kolejowym - dlatego trzeba zawsze się rozglądać