Banzaj.pl   »   Różności   »   Czy samochód ochroni nas przed pociskami? Ciekawy test z ostrą amunicją

Różności

rss

Czy samochód ochroni nas przed pociskami? Ciekawy test z ostrą amunicją

2018.04.13//  J. Kruczek
Zapewne każdy kojarzy filmowe strzelaniny, w których bohaterowie chowają się za samochodami, przeczekują ostrzał i wykańczają przeciwników. Często też schylają się chowając przed kulami za drzwiami. Ale czy samochód faktycznie jest dobrą ochroną przed kulami?
Okazuje się, że tradycyjnie już rzeczywistość weryfikuje wyobraźnię filmowców. Na powyższym nagraniu możecie zobaczyć ciekawy test skupiający się właśnie na sprawdzaniu czy auto ochroni przed ostrzałem. Wyniki mogą być zaskakujące dla osób, które podchodziły do filmowych strzelanin na serio. Jak się okazuje w czasie strzelaniny chowanie się za karoserią samochodu nie jest najlepszym pomysłem.
Czy auto chroni przed kulami?
Czy auto chroni przed kulami? Czy auto chroni przed kulami?
Czy auto chroni przed kulami?

Jak widzimy na filmie pociski różnych kalibrów i z różnych broni przechodzą przez karoserię niczym nóż przez masło. Można powiedzieć, że najbezpieczniejszym miejscem jest schowanie się za blokiem silnika, choć i to nie daje nam żadnych gwarancji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dziewięć samolotów RC połączonych skrzydłamiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Czy samochód ochroni nas przed pociskami? Ciekawy test z ostrą amunicją

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Czy samochód ochroni nas przed pociskami? Ciekawy test z ostrą amunicją