Banzaj.pl   »   Różności   »   Dron kontra gniazdo szerszeni - realizacja mało mądrego pomysłu

Różności

rss

Dron kontra gniazdo szerszeni - realizacja mało mądrego pomysłu

2018.03.11//  J. Kruczek
Ludzie używają dronów na różne sposoby. Najczęściej filmują nimi krajobrazy czy różne wydarzenia, a czasem się nimi ścigają. Jednak zawsze znajdzie się ktoś, kto znajdzie nowe zastosowanie dla latających gadżetów.
Zdecydowanie zastosowania z powyższego filmu nikomu nie polecamy. Pewien spryciarz zdecydował usunąć gniazdo szerszeni właśnie dronem. Jak postanowił tak zrobił czego efekty widzimy na filmie. Dron najpierw rozciął gniazdo, a później dolną część zrzucił na ziemię. Walka z owadami w ten sposób nie jest jednak dobrym pomysłem.
Gniazdo szerszeni vs dron
Gniazdo szerszeni vs dron Gniazdo szerszeni vs dron
Gniazdo szerszeni vs dron

Efekt jest taki, że po ogrodzie latają rozwścieczone szerszenie pozbawione gniazda. Część tego gniazda nadal wisi na drzewie. A do tego drona trzeba oczyścić z pozostałości gniazda i owadów. Tak więc jeżeli mieliście podobny pomysł to oglądnijcie sobie nagranie, a w rzeczywistości zadzwońcie po profesjonalistę.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dron kontra gniazdo szerszeni - realizacja mało mądrego pomysłu
 / 
Komentarze do: Dron kontra gniazdo szerszeni...
dronomacz pisze:

Widziałem filmik, gdzie po uszkodzeniu gniazda, dron ustawiony pod nim ściągał strumieniem powietrza owady w dół i siekał je smigłami. To była jatka. W kilka minut koło gniazda latało już tylko 4-5 ogłupionych szerszeni. Reszta pocięta. Ten zaś koleś skończył akcję po obcięciu spodu gniazda, zostawiając owady w spokoju.

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Dron kontra gniazdo szerszeni - realizacja mało mądrego pomysłu