Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej nr 28

Aktualności

rss

Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej nr 28

2013.10.26//  J. Kruczek
Kolejny tragiczny wypadek na polskich drogach. W miejscowości Gniewoszówka samochód osobowy marki BMW wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku zginęły dwie osoby, które zostały zmiażdżone w pojeździe.

Ratownicy przez długi czas nie mogli się dostać do ciał, a utrudnienia na drodze ciągle trwają. Droga 28 jest nieprzejezdna, a policja kieruje innych kierowców na objazdy przez Sieniawę i Rymanów. Obie ofiary wypadku zmarły na miejscu. Według doniesień policji wrak został tak zniszczony, że kierowca i pasażer nie mieli najmniejszych szans.
Przyczyną wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość. Kierowca BMW wjechał za szybko w zakręt i nie zdołał opanować pojazdu. Ten wypadł i natychmiast uderzył w przydrożne drzewo. Uderzenie było na tyle silne, że samochód został doszczętnie zniszczony. Niestety wyobraźnia i umiejętności kierowców oraz stan polskich dróg pozostawiają nadal wiele do życzenia. Sporym problemem są też drzewa rosnące tuż przy drodze, co nie pozostawia w razie błędu możliwości wyratowania się z opałów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Animacja w TV pokazująca zagrożenia związane z mrozemWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej nr 28

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

  • Lenovo zapowiedziało monitor Legion Y27gq, który ma zaoferować niedostępne wcześniej parametry...

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej nr 28