Banzaj.pl   »   Różności   »   Efektowne wysadzanie dachu silosu widziane z drona

Różności

rss

Efektowne wysadzanie dachu silosu widziane z drona

2017.11.18//  J. Kruczek
Wyburzanie ładunkami wybuchowymi zawsze wygląda imponująco. Szczególnie jeżeli chodzi o bardzo specyficzne operacje polegające nie na zburzeniu całej konstrukcji, ale tylko pewnych jej elementów.
W Dani w minionym tygodniu odbyło się wyburzanie dachu wielkiego silosu. Ten stoi pomiędzy blokami, więc nie zdecydowano się na zniszczenie całej konstrukcji. Zamiast tego wysadzono sam dach, aby ułatwić dalsze pracy rozbiórkowe. Jak widzimy na filmie całość wyglądała naprawdę imponująco.
Wyburzanie dachu silosu
Wyburzanie dachu silosu Wyburzanie dachu silosu
Wyburzanie dachu silosu

Ujęcia zarejestrowano w większości z drona, co pozwala zobaczyć niezwykle efektowną serię wybuchów z góry. Ładunki stworzyły fantastyczne widowisko, które można docenić dopiero patrząc z powietrza. Cała operacja zakończyła się pomyślnie i dach runął na dno silosu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Lasagna mająca sto warstwWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Efektowne wysadzanie dachu silosu widziane z drona

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Efektowne wysadzanie dachu silosu widziane z drona