Banzaj.pl   »   Różności   »   Efektowny podnóżek z jednego kawałka drewna. Tak to się robi

Różności

rss

Efektowny podnóżek z jednego kawałka drewna. Tak to się robi

2017.07.27//  J. Kruczek
Z drewna można tworzyć wiele bardzo ciekawych rzeczy. Przy odrobinie umiejętności można stworzyć niesamowite przedmioty z jednego kawałka drzewa. Na poniższym filmie możecie zobaczyć, jak wykonać odjechany podnóżek.

Autor nagrania z pomocą piły łańcuchowej i kilku narzędzi do obróbki drewna wykonuje całkiem ciekawy mebel. Przede wszystkim zaskakuje faktura drewna w ukończonym podnóżku, która przypomina swoim wyglądem mapę kontynentów. Z pewnością taki mebelek idealnie pasowałby do niejednego domu czy ogrodu.
Drewniany podnóżek
Drewniany podnóżek Drewniany podnóżek
Drewniany podnóżek

Na filmie możemy obserwować krok po kroku, jak wykonać taki podnóżek. Być może kogoś ten materiał natchnie do stworzenia własnego mebla. Samo nagranie może nie tylko czegoś nauczyć, ale także jest dość relaksujące. Praca zdolnych rzemieślników potrafi przykuwać uwagę.
Drewniany podnóżek
Drewniany podnóżek
Drewniany podnóżek

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Maskotka daje czadu na perkusjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Efektowny podnóżek z jednego kawałka drewna. Tak to się robi

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Efektowny podnóżek z jednego kawałka drewna. Tak to się robi