Banzaj.pl   »   Różności   »   Fenomenalny teledysk zespołu OK Go nagrany w czasie 4,2 sekundy

Różności

rss

Fenomenalny teledysk zespołu OK Go nagrany w czasie 4,2 sekundy

2016.11.24//  J. Kruczek
Zespół OK Go zasłynął na świecie z dość osobliwych teledysków. Kapela lubuje się bowiem nie tylko w muzyce, ale przede wszystkim z zabawą kamerami.

Najnowszy klip zespołu serwuje prawdziwe wizualne show. Jego magia polega na długości ujęcia. Mianowicie cały teledysk uchwycono w zaledwie 4,2 sekundy, ale po puszczeniu go w docelowej prędkości rozciągnął się na 4 minuty i 12 sekund.
OK Go
OK Go OK Go
OK Go

Klip powstał do utworu The One Moment. Jak widać efekt jest piorunujący. Największe wrażenie robi to jak bardzo precyzyjni musieli być członkowie zespołu. W 4,2 sekundy musieli wykonać wiele czynności, które musiały sie perfekcyjnie zgrać. Ciężka praca i treningi się jednak opłaciły.
OK Go
OK Go
OK Go

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fenomenalny teledysk zespołu OK Go nagrany w czasie 4,2 sekundy

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Fenomenalny teledysk zespołu OK Go nagrany w czasie 4,2 sekundy