Banzaj.pl   »   Różności   »   Fidget spinner dotarł do kosmosu. Astronauci bawią się popularną zabawką

Różności

rss

Fidget spinner dotarł do kosmosu. Astronauci bawią się popularną zabawką

2017.10.14//  J. Kruczek
Fidget spinner stał się kolejną zabawką, na punkcie której zwariował świat. Co jakiś czas pojawia się taki gadżet. Jeżeli macie już za sobą zabawę z tym gadżetem i myślicie, że robiliście to jak kozak to poniższe nagranie pokaże Wam, że byliście w błędzie.

Bo czy można się bawić bardziej kozacko niż w kosmosie. Fidget spinner w końcu musiał trafić do przestrzeni kosmicznej. Astronauci zabrali zabawkę na Międzynarodową Stację Kosmiczną. W efekcie powstał całkiem ciekawy materiał pokazujący jak się bawić tym gadżecikiem po mistrzowsku.
Fidget spinner w kosmosie
Fidget spinner w kosmosie Fidget spinner w kosmosie
Fidget spinner w kosmosie

I tak astronauci nie tylko kręcą gadżetem. Kręcą się też sami, a całość wygląda bardzo efektownie. Popularność fidget spinnera musiała w końcu dotrzeć do kosmosu. Pewnych rzeczy po prostu nie da się powstrzymać.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Gitarowe wersje utworów z serialiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fidget spinner dotarł do kosmosu. Astronauci bawią się popularną zabawką

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Fidget spinner dotarł do kosmosu. Astronauci bawią się popularną zabawką