Banzaj.pl   »   Różności   »   Figurka lwa z imitacją futra - tak to się robi w drukarce 3D

Różności

rss

Figurka lwa z imitacją futra - tak to się robi w drukarce 3D

2017.02.08//  J. Kruczek
Drukarki 3D mają całe mnóstwo zalet, ale ciągle posiadają też wiele do poprawy. Przede wszystkim nie można na nich stworzyć jeszcze wszystkich przedmiotów, jakie byśmy sobie wymarzyli. Ale operatorzy drukarek wymyślają coraz to nowsze rozwiązania.

Na przykład stało się już możliwe wydrukowanie figurę z imitacją futra. Na powyższym filmie możecie zobaczyć, w jaki sposób drukuje się lwa z bujną grzywą. Okazuje się, że pomysł na taki efekt jest dość prosty, a zarazem bardzo skuteczny. Stworzenie futra wymaga drobnej ingerencji po wydrukowaniu całej figurki.
Lew z druku 3D
Lew z druku 3D Lew z druku 3D
Lew z druku 3D

Mianowicie trzeba wydrukować pojedyncze sztywne włosy, ponieważ tylko na to pozwala drukarka 3D. Później trzeba wyciąć figurkę z wytworzonej ramki i zwiększyć je opalarką. Pracy nie ma przy tym wiele, a efekt jest rewelacyjny.
Lew z druku 3D
Lew z druku 3D
Lew z druku 3D

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Gitarowe wersje utworów z serialiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Figurka lwa z imitacją futra - tak to się robi w drukarce 3D

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Figurka lwa z imitacją futra - tak to się robi w drukarce 3D