Banzaj.pl   »   Różności   »   Funkcjonalne mieszkanie na 8 metrach kwadratowych od studia Kitoko

Różności

rss

Funkcjonalne mieszkanie na 8 metrach kwadratowych od studia Kitoko

2014.11.05//  J. Kruczek
Ceny nieruchomości w wielkich miastach europejskich graniczą z absurdem. Dlatego część osób o mających skromniejsze środki finansowe musi się liczyć z dość małym metrażem. Oczywiście jeżeli z uporem maniaka chcą mieszkać w samym centrum. Co zrobić jeżeli uda się nabyć mieszkanko, a w zasadzie pokój o metrażu 8 metrów kwadratowych?
Studio Kitoko ma na to rozwiązanie i pokazało swój pomysł na kawalerkę w centrum Paryża. Ciekawa zabudowa wykonana przez studio sprawia, że na małym metrażu znajdziemy praktycznie wszystko co jest potrzebne do życia. Za niektórymi drzwiczkami kryją się szafki, zaś za pozostałymi drzwiczkami znajdziemy elementy konieczne do życia.
Kitoko Studio Kitoko...
Kitoko ...pokazało ciekawą zabudowę...
Kitoko ...mieszkania o powierzchni 8m2

I tak jeden wysunięty element pełni rolę regału oraz schodków do łóżka ukrytego w górnej części zabudowy. Dalej znalazła się w pełni funkcjonalna łazienka. Część kuchenna to szafka przykryta blatem i zlewozmywakiem. W jej wnętrzu znalazła się zaś kuchenka, lodówka i mikrofalówka. Jak widać na 8 metrach kwadratowych da się urządzić całkiem niezłe i praktyczne mieszkanko.
Kitoko
Kitoko
Kitoko

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Lasagna mająca sto warstwWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Funkcjonalne mieszkanie na 8 metrach kwadratowych od studia Kitoko

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Funkcjonalne mieszkanie na 8 metrach kwadratowych od studia Kitoko