Banzaj.pl   »   Różności   »   Gasper Nali - artysta z Afryki i jego niecodzienny instrument

Różności

rss

Gasper Nali - artysta z Afryki i jego niecodzienny instrument

2017.11.11//  J. Kruczek
Gasper Nali jest dość niezwykłym artysta, który zasłynął w 2010 roku za sprawa krótkiego filmiku na YouTube. Mężczyzna grał w nim na ciekawym instrumencie stworzonym przez siebie. Poniżej możecie zobaczyć jeden z jego klipów, w których oczywiście używa swojego niecodziennego sprzętu muzycznego.

Artysta zbudował sobie instrument będący połączeniem potężnej gitary basowej i perkusji. Jednym z elementów zestawu jest bęben obsługiwany nogą. Jeżeli zaś chodzi o gitarę, to posiada ona jedną strunę. Tę Gasper obsługuje pałeczką oraz butelką, co daje dość osobliwe brzmienie.
Gasper Nali
Gasper Nali Gasper Nali
Gasper Nali

Jak słychać brzmi to naprawdę interesująco. Gasper Nali swoimi osobliwymi występami zapewnił sobie dużą popularność w sieci. Jego muzyka wpada w ucho i serwuje pozytywny zastrzyk rozrywki. Jednak na największe uznanie zasługuje niecodzienny instrument nadający muzyce Gaspera unikatowy charakter.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Ninja tak prowadzi łódźWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gasper Nali - artysta z Afryki i jego niecodzienny instrument

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale High-Tech

  • Xiaomi Mi 6X został oficjalnie zaprezentowany, dzięki czemu możemy zapoznać się z kolejnym bardzo...

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Gasper Nali - artysta z Afryki i jego niecodzienny instrument