Banzaj.pl   »   Różności   »   Geraint Thomas i Team Sky grają Jingle Bells na rowerowych dzwonkach

Różności

rss

Geraint Thomas i Team Sky grają Jingle Bells na rowerowych dzwonkach

2014.12.19//  J. Kruczek
Grudzień jest czasem zalewania internetu świątecznymi klipami. Prezentowaliśmy Wam już kilka takich produkcji, a dziś przyszła pora na kolejną. Tym razem w wykonaniu Geraint Thomasa i kolarskiego Teamu Sky.
Jazda na rowerze jest dla wielu całym życiem. Szczególnie zawodowcy skupili cały swój świat wokół dwóch kółek i tym samym wiele ich pomysłów wiąże się właśnie z wykorzystaniem roweru. Nowy świąteczny klip od Team Sky pokazuje, że rower w połączeniu z dzwonkami może być całkiem niezłym instrumentem.
Geraint Thomas i Team Sky Geraint Thomas i Team Sky...
Geraint Thomas i Team Sky ...zagrali Jingle Bells...
Geraint Thomas i Team Sky ...na rowerowych dzwonkach

Ekipa zamontowała na kolarzówce kilka dzwonków, a każdy otrzymał swój numer. Następnie w hali wytyczono trasę z numerków. Te wskazywały w jakim momencie trzeba użyć jakiego dzwonka. Następnie Geraint Thomas wsiadł na rower i zaczął grać. Jak widać na filmie potrzeba było wielu prób, ale w końcu rozbrzmiało Jingle Bells na rowerowych dzwonkach. Ciekawe jakimi jeszcze świątecznymi pomysłami zaskoczy nas internet.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Geraint Thomas i Team Sky grają Jingle Bells na rowerowych dzwonkach

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Geraint Thomas i Team Sky grają Jingle Bells na rowerowych dzwonkach