Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Gortat i Orlando Magic o krok od finału NBA

Aktualności

rss

Gortat i Orlando Magic o krok od finału NBA

2009.05.27//  Rafał Bednarz
Niesamowite emocje zafundowali swoim kibicom Orlando Magic i Cleveland Cavaliers w piątym meczu ich rywalizacji w playoff. Rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero w dogrywce. Orlando Magic wygrali spotkanie 116:114 i prowadzą w serii do 4 zwycięstw 3:1.

Po raz kolejny LeBron James nie dał rady w pojedynkę wygrać meczu z Orlando Magic. Udało mu się jedynie doprowadzić do dogrywki w której niepodzielnie rządził pod koszami Dwight Howard zdobywając 10 z 16 punktów Magic.

LeBron James dwoił się i troił (zdobył 44 punkty) ale mający na swoich barkach ciężar całego spotkania James popełniał błedy (8 strat). Nie wystarczyło mu sił i szczęścia, by przesądzić o losach spotkania w sposób jaki to zrobił w drugim meczu.
Orlando Magic trafili w całym spotkaniu 17 rzutów za 3 punkty, co jest ich klubowym rekordem w playoff. Marcin Gortat przebywał na parkiecie 4 minuty. Zdobył w tym czasie 2 punkty i miał 4 zbiórki.

Kolejne, być może decydujące spotkanie, zostanie rozegrane w Cleveland w nocy z czwartku na piątek. Jeśli i tym razem LeBron James nie otrzyma solidnego wsparcia od partnerów z drużyny, będziemy mogli najprawdopodobniej świętować grę pierwszego Polaka w wielkim finale ligi NBA.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Źródło: NBA


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gortat i Orlando Magic o krok od finału NBA

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Gortat i Orlando Magic o krok od finału NBA