Banzaj.pl   »   Różności   »   Grillowanie bywa niebezpieczne, czyli jak nie postępować z grillem

Różności

rss

Grillowanie bywa niebezpieczne, czyli jak nie postępować z grillem

2018.04.28//  J. Kruczek
Majóweczkę czas zacząć, a to oznacza, że wielu Polaków sięgnie po grilla. To pozornie proste urządzenie występujące w formie zasilanej węglem bądź gazem wydaje się być mało skomplikowane. Okazuje się jednak, że obsługa grilla potrafi być niezwykle trudna.
Na świecie nie brakuje ludzi, którzy biorą się za coś nie mając pojęcia o tym co robią. I tak oto stają się oni bohaterami kompilacji, jak ta powyżej. Możemy na niej zobaczyć, jak nie powinno się korzystać z grilla. Przede wszystkim prawdziwe grillowanie na węglu to utrzymywanie żaru, a nie płomieni. W przypadku gazowego płomienie powinny być niewielkie, aby mięsko się równo robiło.
Wpadki przy grillowaniu
Wpadki przy grillowaniu Wpadki przy grillowaniu
Wpadki przy grillowaniu

Jak widać na filmie dla wielu osób liczy sie płomień do nieba. Niektórzy myślą, że tak się gotuje, a inni po prostu nie potrafią zrobić tego inaczej. Nie wspomnimy już o wlewaniu rozpałki do płonącego grilla, czy innych głupich posunięciach. Na filmie znalazło się też kilka wpadek kuchennych. Cóż, w tym klipie możecie zobaczyć czego podczas majówki nie robić.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Grillowanie bywa niebezpieczne, czyli jak nie postępować z grillem

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Grillowanie bywa niebezpieczne, czyli jak nie postępować z grillem