Banzaj.pl   »   Różności   »   Grumman F6F Hellcat w powietrzu. Przelot z kamery na ogonie

Różności

rss

Grumman F6F Hellcat w powietrzu. Przelot z kamery na ogonie

2018.06.08//  J. Kruczek
Grumman F6F Hellcat był jedną z najważniejszych maszyn myśliwskich II Wojny Światowej. Charakterystyczna linia oraz malowanie są znakami rozpoznawczymi tej maszyny. Dziś myśliwiec możemy zobaczyć na różnych pokazach i ciągle imponuje on w powietrzu.
W sieci pojawiło się interesujące nagranie zabierające nas w lot Hellcatem. Film pokazuje przelot w czasie pokazów lotniczych. Kamera została umieszczona na ogonie myśliwca co daje nam ciekawą perspektywę.
Grumman F6F Hellcat
Grumman F6F Hellcat Grumman F6F Hellcat
Grumman F6F Hellcat

Na filmie widzimy, że amerykańskiemu myśliwcowi towarzyszy radziecki Jak. Trzeba przyznać, że maszyny z okresu II Wojny Światowej mają to coś w sobie. Latanie nimi musiało być nie lada przeżyciem. Grumman F6F Hellcat prezentuje się w powietrzu majestatycznie i pozostaje jedną z najpiękniejszych maszyn, jakie można zobaczyć na pokazach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Kreatywna zemsta na złodziejach paczekWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Grumman F6F Hellcat w powietrzu. Przelot z kamery na ogonie

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Grumman F6F Hellcat w powietrzu. Przelot z kamery na ogonie