Banzaj.pl   »   Różności   »   Gwałciciel próbuje uciec mimo połamanych nóg

Różności

rss

Gwałciciel próbuje uciec mimo połamanych nóg

2014.09.25//  J. Kruczek
W sieci pojawiło się dość ciekawe nagranie pokazujące przestępcę uciekającego z miejsca gdzie próbował popełnić czyn karalny. Czarnoskóry mężczyzna próbuje uciec, ale to mu się nie uda ponieważ po drodze połamał nogi, a film nakręciła jego niedoszła ofiara. Ale o co chodzi?
Otóż mężczyzna widoczny na filmie znalazł telefon komórkowy. Jednak zadzwoniła na niego właścicielka szukająca zguby i umówili się na spotkanie. Kobieta nie spodziewała się jednak, że znalazca przyjdzie na spotkanie z nożem i spróbuje ją zgwałcić. Wiele kobiet prawdopodobnie przeżyłoby największą traumę swojego życia. Niewykluczone, że gwałt zakończyłby się zabójstwem.
Nasz bohater nie przewidział jednak, że właścicielka telefonu nie jest bezbronną lalą. Kobieta spuściła mu łomot i wyrzuciła przez okno. Połamany gwałciciel próbował się oddalić, ale kobieta zdążyła zejść przed blok i nakręcić swojego niedoszłego oprawcę. Nie wiemy jak zakończyła się historia, ale podejrzewamy, że przestępca długo posiedzi za kratkami. Wszak to nie Polska, aby zamykać osobę która się broniła.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gwałciciel próbuje uciec mimo połamanych nóg

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Gwałciciel próbuje uciec mimo połamanych nóg