Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Heroina o wartości 4,4 mln euro trafiła w ręce bułgarskich celników

Aktualności

rss

Heroina o wartości 4,4 mln euro trafiła w ręce bułgarskich celników

2013.10.30//  J. Kruczek
Bułgarscy celnicy przechwycili transport heroiny na przejściu granicznym z Turcją. Narkotyki zostały znalezione w samochodzie osobowym na bułgarskich rejestracjach. Kierujący nim Bułgar chciał przejechać do Turcji, ale zwrócił na siebie uwagę celników, którzy dokładnie przeszukali samochód.

Bułgarska policja oszacowała wartość narkotyków na około 4,4 miliona euro. Co ciekawe dzień wcześniej na tym samym przejściu złapano innego przemytnika. Miał on przy sobie 11,4 kilograma heroiny o wartości 700 tysięcy euro. Bułgaria leży na jednym z największych szlaków narkotykowych. Tylko w dwóch ostatnich miesiącach przechwycono 178 kilogramów narkotyków.
W ostatnim czasie przemyt mocno się nasilił. Przechwycony transport miał prawdopodobnie dotrzeć do Europy Zachodniej. Przerzut narkotyków w tamtej części świata organizują najczęściej serbskie gangi korzystające z usług bułgarskich przemytników.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Pani młoda zamęczyła gołąbkaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Heroina o wartości 4,4 mln euro trafiła w ręce bułgarskich celników

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Heroina o wartości 4,4 mln euro trafiła w ręce bułgarskich celników