Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Indie: Element poszycia Boeinga 787 Dreamliner odpadł w czasie lotu

Aktualności

rss

Indie: Element poszycia Boeinga 787 Dreamliner odpadł w czasie lotu

2013.10.16//  J. Kruczek
Boeing poinformował o kolejnym zdarzeniu z udziałem samolotu 787 Dreamliner. Maszyna należąca do indyjskich linii lotniczych Air India straciła w czasie lotu fragment poszycia. Producent zapewnia, że spory fragment nie zagrażał pasażerom.

Fragment poszycia o wielkości 1,5 x 2,5 metra odpadł na łączeniu kadłuba ze skrzydłem. Boeing zapewnia, że ten element służył jedynie aerodynamice i jego odpadnięcie nie wpłynęło na bezpieczeństwo lotu. Mimo to element odsłonił konstrukcję kadłuba oraz okablowanie i część urządzeń. Uszkodzenie zauważono dopiero na płycie lotniska w Bangalore.
Nie wiadomo kiedy i gdzie odpadł pokaźny element samolotu. Najważniejsze, że nie doprowadził on do katastrofy. Piloci nie zauważyli zmian w locie, więc nie wykonano lądowania awaryjnego. Najprawdopodobniej przyczyną uszkodzenia był błąd obsługi naziemnej, która po kontroli źle dokręciła element. Mimo to producent ma zbadać przyczyny problemów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Mała wydra układa się do spaniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Indie: Element poszycia Boeinga 787 Dreamliner odpadł w czasie lotu

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Stacja HBO podjęła się wyoprodukowania filmu opartego na faktach, który ma przybliżyć nam...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

  • Red Dead Redemption 2 wzbudza spore zainteresowanie i wielu graczy na świcie wyczekuje każdej...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Indie: Element poszycia Boeinga 787 Dreamliner odpadł w czasie lotu