Banzaj.pl   »   Różności   »   Islandia jest piękna. Odjechany spot promujący kraj

Różności

rss

Islandia jest piękna. Odjechany spot promujący kraj

2017.05.26//  J. Kruczek
Islandia dla wielu jest skałą gdzieś na oceanie, na której nic nie ma. To błędne przekonanie, ponieważ Islandia jest po prostu piękna. Co prawda jest to miejsce, dla osób lubiących nieco chłodniejsze klimaty, ale mimo to może tam być gorąco.

W sieci można znaleźć odjechany spot promujący to niesamowite miejsce. Jak na nim widać trochę pozytywnej energii wystarczy aby dobrze się tam bawić. A jest się gdzie bawić, ponieważ Islandia ma do zaoferowania więcej niż skały wulkaniczne.
Islandia
Islandia Islandia
Islandia

Krajobrazy są niesamowite, a różnorodność lokacji pozwala na różne aktywne sposoby spędzać czas. Można nawet spokojnie kąpać się nago w gorących źródłach. Każdy znajdzie coś dla siebie. No chyba, że koniecznie dobrze spędzony czas musi dla Was oznaczać kilka dni smażenia się na plaży.
Islandia
Islandia
Islandia

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Idiotów na drogach nie brakujeWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Islandia jest piękna. Odjechany spot promujący kraj

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

  • Far Cry 5 zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie pora przygotować komputery na nadejście...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Islandia jest piękna. Odjechany spot promujący kraj