Banzaj.pl   »   Różności   »   Jak chronić choinkę przed kotami? Kilka porad

Różności

rss

Jak chronić choinkę przed kotami? Kilka porad

2016.12.24//  J. Kruczek
Koty to prawdziwa zmora świąt. Każdy posiadacz tych zwierząt wie, że postawienie choinki wiąże się z wielkim ryzykiem zdewastowania drzewka. Co więc zrobić, aby koty nie interesowały się choinkami?

W sieci pojawił się ciekawy klip pokazujący alternatywy dla tradycyjnej choinki dla kociarzy. Możecie na przykład postawić na cyfrowo wyświetlane drzewko, albo płaska dekorację stojąca pod ścianą. Można też na choinkę przerobić kocie drapaki.
Jak chronić choinkę przed kotami?
Jak chronić choinkę przed kotami? Jak chronić choinkę przed kotami?
Jak chronić choinkę przed kotami?

Jeżeli jednak zbyt mocno kochacie prawdziwe choinki to jest kilka innych metod. Można choinkę zamknąć w gustownej klatce. Niewielkie drzewko może też stać na wysokim odkurzaczu bądź innym przedmiocie, którego boi się wasz kot. Jeżeli nie znajdą się inne pomysły to nawet sprawdzi się podwieszenie drzewka pod sufitem. Najlepszym jednak pomysłem wydaje się nie trzymanie kota w mieszkaniu. A jak wy bronicie swoich drzewek.
Jak chronić choinkę przed kotami?
Jak chronić choinkę przed kotami?
Jak chronić choinkę przed kotami?

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Gitarowe wersje utworów z serialiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Jak chronić choinkę przed kotami? Kilka porad

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Jak chronić choinkę przed kotami? Kilka porad