Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Katowice: Mężczyzna groził wysadzeniem kamienicy

Aktualności

rss

Katowice: Mężczyzna groził wysadzeniem kamienicy

2013.08.22//  J. Kruczek
Dzisiejszej nocy w Katowicach 30 osób musiało zostać ewakuowanych z mieszkań w dwóch kamienicach. Przyczyną był awanturnik grożący wysadzeniem butli z gazem. Mieszkaniec jednej z kamienic w dzielnicy Szopienice domagał się przywrócenia dostaw wody odciętej za nie płacenie rachunków.

Jeżeli jego żądania nie zostałyby spełnione groził wysadzeniem budynku. Policja była zmuszona ewakuować mieszkańców dwóch kamienic. 33-letni mężczyzna został ujęty po kilkugodzinnej akcji i rozmowach z negocjatorem. W międzyczasie właścicielka kamienicy podpisała fikcyjny dokument zobowiązujący się do wznowienia dostaw wody. Pomógł on w przekonaniu mężczyzny do poddania się.
Mężczyzna usłyszy najprawdopodobniej zarzuty sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy i używania gróźb karalnych. Do aresztu trafiła także jego żona, która trzymała stronę mężczyzny. Sprawca zamieszania był prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, a to nie jego pierwszy wyczyn w podobnym stylu. 33-latek wcześniej był oskarżony o podpalenie domu teścia, zniszczenie samochodu właścicielki kamienicy i grożenie jej strzykawką z rzekomo groźnym wirusem.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Katowice: Mężczyzna groził wysadzeniem kamienicy

Podobne galerie

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Katowice: Mężczyzna groził wysadzeniem kamienicy