Banzaj.pl   »   Różności   »   Każdy facet powinien zrobić to przed ślubem

Różności

rss

Każdy facet powinien zrobić to przed ślubem

2013.01.06//  D. Kwiecień
W życiu większości mężczyzn przychodzi kiedyś taka chwila, w której stają na ślubnym kobiercu i składają przysięgę kobiecie. Małżeństwo to poważna sprawa, a by było udane, trzeba naprawdę wielu starań. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że przed związaniem się z kimś na poważnie, powinno się zrobić kilku rzeczy, na które potem nie będzie już okazji. Jeśli się nie wyszumimy odpowiednio wcześnie, może nam później czegoś brakować, co będzie miało wpływ na nasze życie z drugą osobą.
To powinieneś zrobić zanim się ożenisz!
To powinieneś zrobić zanim się ożenisz!
To powinieneś zrobić zanim się ożenisz!

Zacząć należałoby od spełnienia pragnień i marzeń, które są w zasięgu naszej ręki. Może się zdarzyć, że w małżeństwie nie będzie na to czasu ani okazji. Nie ważne czy to marzenie jest czymś przyziemnym, czy może ogromnym wydarzeniem. Powinniśmy zrobić wszystko by je zrealizować i nie mieć później pretensji do samych siebie.
Przeczytaj także: Jak spełniać postanowienia noworoczne i marzenia? »Jednym z fundamentów trwałego związku jest wierność. Jeśli więc jesteśmy facetami z zasadami, nie możemy sobie pozwolić na skok w bok. Nie zapominajmy jednak, że mężczyźni są myśliwymi i kochają uwodzić. Zanim więc się z kimś zwiążemy, wyruszmy na łowy, by spróbować seksu na jedną noc. Takie relacje z różnymi partnerkami czynią nas lepszymi w łóżku, co z pewnością spodoba się w przyszłości kobiecie, z którą się zwiążemy.
To powinieneś zrobić zanim się ożenisz!
To powinieneś zrobić zanim się ożenisz!
To powinieneś zrobić zanim się ożenisz!

Papierek z uczelni nie jest gwarantem uzyskania pracy, a co więcej, często duże pieniądze zarabiają ci, którzy nie mają żadnego wykształcenia. Nie oznacza to jednak, że nie warto być studentem. Wręcz przeciwnie! Wiedzy nikt nam nigdy nie zabierze, a każdy porządny człowiek powinien poszerzać swoje horyzonty. Warto więc ukończyć jakieś studia, a najlepiej jest to zrobić przed zawarciem związku. Nawet w wersji zaocznej nauka wymaga naprawdę wiele czasu, a szkoda byłoby go tracić, gdy można robić wiele przyjemnych rzeczy ze swoją partnerką.
Przeczytaj także: Jak zacząć odnosić korzyści z Internetu? »Chociaż najlepszymi kucharzami świata w zdecydowanej części są mężczyźni, to niestety większość przedstawicieli płci brzydkiej kiepsko radzi sobie z przyrządzaniem potraw. Tymczasem ta umiejętność jest dość ważna w życiu. Zapewne jednak ktoś zapyta, po co się uczyć gotować, skoro będzie nam to robić żona? Otóż odpowiedź jest prosta. Niestety nie każda przedstawicielka płci pięknej jest posiadaczką talentu kulinarnego. Ponadto nawet w najlepszym związku czasem dochodzi do sprzeczek, a szanowna małżonka może chcieć nas ukarać poprzez niegotowanie.
To powinieneś zrobić zanim się ożenisz!
To powinieneś zrobić zanim się ożenisz!
To powinieneś zrobić zanim się ożenisz!

Każdy człowiek potrzebuje od czasu do czasu wyjechać gdzieś i odpocząć od codziennych obowiązków. Taki wyjazd pozwala nam naładować baterię i poprawia humor. Przed ślubem warto jednak pokusić się o troszkę inną wycieczkę. Mowa tu o wspólnym wyjeździe z najlepszymi przyjaciółmi, na którym można się wyszaleć i przeżyć różne przygody. Taką podróż można nawet zaplanować na wieczór kawalerski, przez co stanie się ostatnim przystankiem przed zmianą swojego życia.
Przeczytaj także: Wyjątkowy wieczór kawalerski? Wykorzystaj te pomysły! »Jeśli chodzi zaś o kwestie związane z przyszłą żoną, obowiązkowo powinniście mieszkać ze sobą przed ślubem. Spotykanie się z doskoku nie pozwala w pełni poznać drugiej osoby. Tymczasem może się okazać, że nie potraficie spędzać ze sobą czasu w czterech kątach i najzwyczajniej w świecie nie pasujecie do siebie. Lepiej jest więc już wcześniej się upewnić czy aby na pewno druga osoba jest nam przeznaczona.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Źródło: mensxp.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Każdy facet powinien zrobić to przed ślubem

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Każdy facet powinien zrobić to przed ślubem