Banzaj.pl   »   Różności   »   Kichnął w samolocie i powiedział, że był w Afryce - kiepski żart z poważnym finałem

Różności

rss

Kichnął w samolocie i powiedział, że był w Afryce - kiepski żart z poważnym finałem

2014.10.10//  J. Kruczek
Wirus Eboli dociera do kolejnych miejsc, co postawiło służby medyczne i rządy poszczególnych państw w stan pogotowia. To oznacza, że wszelkie przesłanki odnośnie pojawienia się wirusa są bardzo poważnie traktowane. Powinni o tym pamiętać szczególnie pasażerowie samolotów.
Pewien Amerykanin lecący z Filadelfii do Punta Cana na Dominikanie kichnął w czasie lotu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie poczcie humoru tegoż pasażera. Mężczyzna zażartował, że niedawno był w Afryce i kto wie co tam złapał. Oczywiście żart w obliczu przeczulonej amerykańskiej obsługi samolotu nie przeszedł bez echa.
Ebola w samolocie Lepiej sobie nie żartować...
Ebola w samolocie ...w samolocie ze swojego stanu zdrowia...
Ebola w samolocie ...bo może się to źle skończyć

Na lotnisku w Punta Cana czekały już służby sanitarne, a ochrona odizolowała miejsce postoju samolotu. Na pokład weszli medycy w strojach ochronnych i zaczęli sprawdzać pasażerów i samolot. Po dwóch godzinach udało się ustalić, że pasażer żartował i nigdy nie był w Afryce, ani nie miał do czynienia z nikim kto tam przebywał. Cóż nie wiemy ile żartownisiowi przyjdzie zapłacić za ten wygłup, ale lepiej nie robić sobie jaj w samolotach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kichnął w samolocie i powiedział, że był w Afryce - kiepski żart z poważnym finałem
 / 
Komentarze do: Kichnął w samolocie i powiedział, że...
Sam pisze:

Jakie są obowiązki osoby która ogłosiła upadłość? After looking over a number of the blog articles on your site, I seriously like your technique of writing a blog. I added it to my bookmark website list and will be checking back in the near future. Please visit my website as well and tell me what you think. Jak ogłosić upadłość konsumencką osoby fizycznej?

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Kichnął w samolocie i powiedział, że był w Afryce - kiepski żart z poważnym finałem