Banzaj.pl   »   Różności   »   Korea Północna okiem turysty - ciekawa relacja z wycieczki do reżimu

Różności

rss

Korea Północna okiem turysty - ciekawa relacja z wycieczki do reżimu

2016.08.03//  J. Kruczek
Korea Północna jest miejscem niezwykłym. Reżim sprawił, że ten kraj jest niemal całkowicie odcięty od reszty świata. Istnieje możliwość odwiedzenia tego kraju, ale takie wycieczki są nieco inne niż w przypadku zwiedzania pozostałych części świata.

Jacob Laukaitis zaprezentował ciekawy materiał dokumentujący jego 7-dniową wyprawę do Korei Północnej. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda ten odizolowany świat. Oczywiście materiał nie reprezentuje całej prawdy o życiu w Korei Północnej.
Korea Północna
Korea Północna Korea Północna
Korea Północna

Jak na początku omawia sam autor podczas takiej wyprawy turyści są mocno ograniczeni. Wielu rzeczy nie można fotografować, a odłączanie się od grupy i poruszanie samodzielne bez przewodników jest karalne. Niestosowanie się i to w sprawach wręcz banalnych można przypłacić surową karą. Wystarczy wspomnieć sprawę amerykańskiego obywatela, którego skazano na 50 lat więzienia za zerwanie plakatu propagandowego, którego chciał zabrać jako pamiątkę. Jeżeli interesuje Was Korea Północna to powyższy materiał z pewnością was zainteresuje.
Korea Północna
Korea Północna
Korea Północna

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tak się pochłania banana w 1 sekundęWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Korea Północna okiem turysty - ciekawa relacja z wycieczki do reżimu

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Korea Północna okiem turysty - ciekawa relacja z wycieczki do reżimu