Banzaj.pl   »   Różności   »   Kotka zbierała od ludzi jedzenie na wynos. Historia niezwykłego zwierzaka

Różności

rss

Kotka zbierała od ludzi jedzenie na wynos. Historia niezwykłego zwierzaka

2017.11.08//  J. Kruczek
Najczęściej w sieci możemy zobaczyć filmy z raczej głupkowatymi i nieogarniętymi kotami. Grunt żeby był słodki i robił coś śmiesznego. Jednak ostatnio pojawiło się nagranie ukazujące innego całkiem sprytnego kota.

W jednym z japońskich miast ludzie zauważyli kota szukającego jedzenia. Co ciekawe kociak nie chciał brać jedzenia z ręki, ani podanego luzem. Zamiast tego łapał pokarm w woreczku i gdzieś ze sobą zabierał. Mieszkańcy zaczęli go dokarmiać zapakowanym jedzeniem.
Kotka i jedzenie na wynos
Kotka i jedzenie na wynos Kotka i jedzenie na wynos
Kotka i jedzenie na wynos

Z czasem ludzi zaczęło zastanawiać zachowanie kota i podążyli za nim. Okazało się, że rudzielec zbierał karmę dla swojego młodego. Okazało się, że kotka urodziła pięć kociaków, ale tylko jedno przeżyło. Kotka otoczyła je szczególną opieką i starała się pozyskać jak najlepszą karmę. Ludzie zorganizowali kotce i jej młodemu dom.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Maskotka daje czadu na perkusjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kotka zbierała od ludzi jedzenie na wynos. Historia niezwykłego zwierzaka

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Kotka zbierała od ludzi jedzenie na wynos. Historia niezwykłego zwierzaka