Banzaj.pl   »   Różności   »   Krwawy Żel pod Prysznic - zaskocz nowym gadżetem w swojej łazience

Różności

rss

Krwawy Żel pod Prysznic - zaskocz nowym gadżetem w swojej łazience

2010.06.18//  A. Ścibiorek
Łazienka jest jednym z wazniejszych pomieszczeń w życiu każdego człowiek. Co zrobić gdy znudzi się nam jej wystrój? Bo nie oszukujmy się remont łazienki jest ostatnią rzeczą jaką chcielibyśmy przeprowadzać we własnym domu.

Jeśli zatem chcesz nieco odmienić swoją łazienkę, wiele gadżeciarskich sklepów oferuje uje produkty, któe Ci w tym pomogą. Decydując się na nietypowy gadżet zaskoczysz nie tylko siebie, ale każdego kto odwiedzi a tym bardziej skorzysta z Twojej łazienki.
Jednym z ciekawszych pomysłów jest Krwawy Żel pod Prysznic. Tak naprawdę ma intensywny zapach wiśni ale jego kolor i opakowanie wiernie imituje worek do kroplówki w szpitalu. Kto będzie odważny by umyć się takim żelem? Poza dość niecodziennym opakowaniem, żel jest tradycyjnym, pełnowartościowym środkiem do mycia, przyjaznym dla Twojej skóry.

Nie pozostaje nic innego jak zaopatrzyć się w ten preparat i czekać na reakcję współlokatora kiedy wejdzie pod prysznic. Zaskoczenie - murowane.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Krwawy Żel pod Prysznic - zaskocz nowym gadżetem w swojej łazience

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Krwawy Żel pod Prysznic - zaskocz nowym gadżetem w swojej łazience