Banzaj.pl   »   Różności   »   Kuriozalny wypadek na ruchomych schodach - tłum spadł w dół

Różności

rss

Kuriozalny wypadek na ruchomych schodach - tłum spadł w dół

2016.02.26//  J. Kruczek
Ruchome schody są zbawieniem dla leniwych. Dzięki nim możemy spokojnie wyjechać sobie na piętro nie męcząc się po drodze. Takie schody znajdziemy w galeriach handlowych, na stacjach metra czy lotniskach. Niestety czasem mogą się im przytrafić pewne awarie.
Ostatnio w Chinach miał miejsce nietypowy wypadek. Na stacji metra tłum ruszył na ruchome schody i po chwili wszyscy ludzie znaleźli się z powrotem na dole. Gdy schody były pełne coś uległo awarii i ruch zmienił kierunek. To oznacza, że stopnie zaczęły jechać w dół. W efekcie wszyscy ludzie na schodach zostali przewróceni i spadli na dół.
Ruchome schody
Ruchome schody Ruchome schody
Ruchome schody

Sytuacja może się zdawać komiczna, ale pięć osób odniosło obrażenia. Niestety wszystkie urządzenia mogą czasem ulec awarii. Takie schody ruchome w dodatku całkiem obciążone są jeszcze bardziej podatne na uszkodzenia. Warto więc czasem przejść się zwykłymi schodami. Trochę ruchu nie zaszkodzi, a i można uniknąć poważnych konsekwencji.
Ruchome schody
Ruchome schody Ruchome schody
Ruchome schody

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Pies zabawia się w basenieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kuriozalny wypadek na ruchomych schodach - tłum spadł w dół

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Kuriozalny wypadek na ruchomych schodach - tłum spadł w dół