Banzaj.pl   »   Różności   »   Latanie z banerem reklamowym. Tak wygląda podrywanie reklam w powietrze

Różności

rss

Latanie z banerem reklamowym. Tak wygląda podrywanie reklam w powietrze

2018.04.15//  J. Kruczek
Zapewne każdy z Was kojarzy samoloty ciągnące banery reklamowe. Taka forma promocji jest mocno eksploatowana w USA, co możemy doświadczać między innymi w wielu filmach. Zastanawialiście się kiedyś, jak się lata z takimi banerami?
Nie jest to czynność prosta. Nie można po prostu wystartować z banerem, ponieważ ten mógłby się potargać bądź nie rozłożyć jak należy. Konieczne jest szybkie poderwanie reklamy. Dlatego pod samolotem umieszcza się linkę, którą pilot musi trafić w przygotowany na ziemi baner. Gdy się poderwie reklamę można lecieć na umówiony teren.
Latanie z banerem
Latanie z banerem Latanie z banerem
Latanie z banerem

Oczywiście nie zawsze udaje się trafić za pierwszym razem w przygotowaną reklamę. Wtedy trzeba powtarzać podejście. Podobnie jeżeli baner się nie rozwinie jak należy. Na powyższym materiale możecie zobaczyć jak wygląda cały proces przygotowań do takiego specyficznego lotu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dziewięć samolotów RC połączonych skrzydłamiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Latanie z banerem reklamowym. Tak wygląda podrywanie reklam w powietrze

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Latanie z banerem reklamowym. Tak wygląda podrywanie reklam w powietrze