Banzaj.pl   »   Różności   »   "Lśnienie" Kubricka w halloweenowym spocie salonów meblowych IKEA

Różności

rss

"Lśnienie" Kubricka w halloweenowym spocie salonów meblowych IKEA

2014.10.23//  J. Kruczek
IKEA jest znana z mebli, dobrego bufetu i reklam, które nieraz nas zaskakiwały odjechanym poczuciem humoru. Tym razem jednak singapurski oddział firmy zdecydował się na nieco cięższy klimat w spocie zrealizowanym z okazji Halloween.
Film został nagrany przez reżysera Jordana Quellmana i nawiązuje do kultowego "Lśnienia" autorstwa Stanley'a Kubricka. Miłośnikom tego niezwykłego dreszczowca podczas oglądania reklamy ciarki przejdą po skórze. Pomysł został zrealizowany iście po mistrzowsku.
IKEA Halloween IKEA często zaskakuje...
IKEA Halloween ...reklamami wychodzącymi...
IKEA Halloween ...poza utarte schematy

I tak mały Danny przemierza hale meblowa Ikei na trójkołowym rowerku. Wszędzie jest ciemno, a kolejne aranżacje pomieszczeń przypominają te z filmowego Overlook Hotel. No i nie mogło zabraknąć spotkania z bliźniaczkami. Wszystko opatrzono pasująca muzyką i genialnym klimatem. A całość powstała, aby przypomnieć klientom, że nadchodzi Halloween, a zakupy można robić do godziny 23. Takie spoty lubimy.
IKEA Halloween
IKEA Halloween
IKEA Halloween

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
"Lśnienie" Kubricka w halloweenowym spocie salonów meblowych IKEA

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   "Lśnienie" Kubricka w halloweenowym spocie salonów meblowych IKEA