Banzaj.pl   »   Różności   »   Maszyna krocząca AT-ST jako ozdoba ogrodowa pewnego fana Star Wars

Różności

rss

Maszyna krocząca AT-ST jako ozdoba ogrodowa pewnego fana Star Wars

2016.04.08//  J. Kruczek
W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego filmu z Gwiezdnych Wojen, a to oznacza że do szaleństwa czas powrócić. A dziś będzie o prawdziwym fanowskim szaleństwie. W sieci pojawiły się nagrania ukazujące maszynę kroczącą AT-ST znaną z sagi Gwiezdnych Wojen.

Nie byłoby może w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że AT-ST stoi w czyimś ogrodzie pełniąc rolę krasnala ogrodowego. Oczywiście takiego krasnala w skali 1:1 i z działającymi działkami oraz głośnikami wydobywającymi z siebie odgłosy strzałów. Ogrodowy AT-ST wygląda po prostu obłędnie i każdy fan Star Wars chciałby mieć coś takiego w ogrodzie.
Ogrodowy AT-ST
Ogrodowy AT-ST Ogrodowy AT-ST
Ogrodowy AT-STBardzo chcielibyśmy Wam powiedzieć gdzie można zobaczyć to AT-ST. Autor nagrań został poproszony o zachowanie anonimowości twórcy tej maszyny. Wiemy więc tylko tyle, że została wykonana według szczegółowych planów znalezionych w sieci. Działka są ruchome, a wnętrze mogłoby spokojnie pełnić rolę planu dla kolejnych filmów ze świata Star Wars.
Ogrodowy AT-ST
Ogrodowy AT-ST
Ogrodowy AT-ST

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Brat pomaga siostrze grać w koszaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Maszyna krocząca AT-ST jako ozdoba ogrodowa pewnego fana Star Wars

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Maszyna krocząca AT-ST jako ozdoba ogrodowa pewnego fana Star Wars