Banzaj.pl   »   Różności   »   Maszyny do obróbki jaj. Tak się postępuje z jajami na skalę przemysłową

Różności

rss

Maszyny do obróbki jaj. Tak się postępuje z jajami na skalę przemysłową

2017.11.20//  J. Kruczek
Jaja są jednym z najważniejszych produktów spożywczych na rynku. Dodajemy je do całej masy posiłków, a często same stanowią podstawę naszych dań. Chyba nikt sobie nie wyobraża życia bez jaj.

Na rynku możemy znaleźć też wiele gotowych produktów wykorzystujących jaja. A to oznacza, że musza one zostać przemysłowo obrobione. Żadna firma masowo produkująca żywność nie może sobie pozwolić na ręczne rozbijanie jajek, oddzielanie żółtek od białek czy obieranie ich ze skorupki. I tu z pomocą przychodzą różne maszyny.
Jaja w przemyśle
Jaja w przemyśle Jaja w przemyśle
Jaja w przemyśle

Powyższy film skupia się właśnie na maszynach pomagających w obróbce jaj. Jak widać sprytnie wykonane maszyny potrafią sobie całkiem dobrze radzić z jajami. Te tłuką się tylko w miejscach, w których mają a żółtka sprawnie oddzielają się od białek. W takich maszynach zawsze najbardziej niesamowite jest to, że ktoś kiedyś wpadł na pomysł takiego sprzętu.
Jaja w przemyśle
Jaja w przemyśle
Jaja w przemyśle

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Kompilacja wpadek z trzeciego tygodnia kwietnia 2018Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Maszyny do obróbki jaj. Tak się postępuje z jajami na skalę przemysłową

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Maszyny do obróbki jaj. Tak się postępuje z jajami na skalę przemysłową