Banzaj.pl   »   Różności   »   Miniaturowy pistolet wielkości breloka do kluczy. Broń różne ma oblicza

Różności

rss

Miniaturowy pistolet wielkości breloka do kluczy. Broń różne ma oblicza

2018.01.09//  J. Kruczek
Miniaturowe pistolety kojarzą się głównie z filmami szpiegowskimi, w których główny bohater za pomocą broni schowanej w mankietach wychodzi z opresji. Jednak takie malutkie bronie naprawdę istnieją. A na poniższym filmie możecie zobaczyć jedną z nich.
Nie wiemy niestety co to za pistolet, ani nie znamy szczegółów na temat konstrukcji. Nagranie umieszczone w sieci pokazuje jednak, że mamy do czynienia z prawdziwą niebezpieczną bronią. Pistolet jednostrzałowy ładuje się małymi pociskami. Jak widać ta miniaturowa pukawka potrafi narobić szkód.
Miniaturowy pistolet
Miniaturowy pistolet Miniaturowy pistolet
Miniaturowy pistolet

Oczywiście kule z tego pistoletu nie robią takiego zniszczenia, jak pełnowymiarowe pociski. Mimo to wystarczą one do ranienia a nawet zabicia człowieka. Co więcej mały pistolecik przypominający zabawkę może być choćby noszony jako brelok do kluczy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Maskotka daje czadu na perkusjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Miniaturowy pistolet wielkości breloka do kluczy. Broń różne ma oblicza

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Miniaturowy pistolet wielkości breloka do kluczy. Broń różne ma oblicza