Banzaj.pl   »   Różności   »   Minigun z karabinów maszynowych - zabawka dla dużych chłopców

Różności

rss

Minigun z karabinów maszynowych - zabawka dla dużych chłopców

2017.02.16//  J. Kruczek
W USA wszyscy mają dostęp do broni, a to oznacza, że można jej posiadać dużo i pozwolić sobie na pewną kreatywność. U niektórych szczególnie ta kreatywność robi wrażenie.

Na przykład posiadając kilka karabinów maszynowych można sobie zbudować coś bardziej wymyślnego. Co powiecie na miniguna z karabinów osadzonego na wygodnej w użyciu wieżyczce. Autor widocznej na filmie broni wyszedł z założenia, że to dobry pomysł.
Minigun z karabinów
Minigun z karabinów Minigun z karabinów
Minigun z karabinów

Cóż nie można się z takim podejściem nie zgodzić. Strzelanie z tej konstrukcji musi być odjechaną zabawą. Wystarczy kręcić korbką, a prosty mechanizm zwalnia spusty i karabiny wystrzeliwują grad pocisków. Pomysł jest bardzo prosty a wykonanie świetne. Ciężko powiedzieć, jak wypada celność, ale w obronie takie cudo by się spisało.
Minigun z karabinów
Minigun z karabinów
Minigun z karabinów

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Lasagna mająca sto warstwWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Minigun z karabinów maszynowych - zabawka dla dużych chłopców

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Minigun z karabinów maszynowych - zabawka dla dużych chłopców