Banzaj.pl   »   Różności   »   Modelarz zbudował sobie pełnowymiarowy elektryczny samolot

Różności

rss

Modelarz zbudował sobie pełnowymiarowy elektryczny samolot

2017.11.14//  J. Kruczek
Było już dziś o wynalazcy marzycielu, który zbudował latający kombinezon. Teraz mamy innego majsterkowicza, któremu zamarzyło się latanie w przestworzach. Peter Sripol poszedł jednak w bardziej tradycyjne rozwiązania.

Majsterkowicz znany w sieci z budowy różnych ciekawych modeli zbudował sobie samolot. Maszyna oparta o drewnianą konstrukcję jest napędzana przez dwa silniki elektryczne. W kadłubie autor zamontował zestaw baterii pozwalających na zasilanie motorów.
Elektryczny samolot modelarza
Elektryczny samolot modelarza Elektryczny samolot modelarza
Elektryczny samolot modelarza

Jak widać marzenia da się spełniać dość łatwo o ile ma się odpowiednie umiejętności. Co ważne też da się przekuć modelarskie umiejętności w nieco większe projekty. Na powyższym filmie możecie zobaczyć lot elektryczną maszyną oraz komentarz autora. Cały proces budowy samolotu znajdziecie na kanale PeterSripol.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Kreatywna zemsta na złodziejach paczekWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Modelarz zbudował sobie pełnowymiarowy elektryczny samolot

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Modelarz zbudował sobie pełnowymiarowy elektryczny samolot