Banzaj.pl   »   Aktualności   »   NBA: Orlando Magic z Gortatem pokonują Cleveland Cavaliers

Aktualności

rss

NBA: Orlando Magic z Gortatem pokonują Cleveland Cavaliers

2009.05.21//  Rafał Bednarz
Zespół Orlando Magic znakomicie rozpoczęli serię meczów z niepokonanymi w tegorocznych playoffach Cleveland Cavaliers. Magic wygrali na parkiecie Cavaliers 107:106. Na nic zdał się niesamowity występ MVP sezonu zasadniczego LeBrona Jamesa, który w całym meczu zdobył 49 punktów.

Pierwsza połowa spotkania zapowiadała łatwe zwycięstwo Cavaliers. Jednak 3 i 4 kwarta to już popis zawodników Magic, którzy szybko zaczęli odrabiać straty. Pod koszami robił co chciał Dwight Howard, który w całym meczu zdobył 30 punktów i miał 13 zbiórek.
Czwarta kwarta to popis Rasharda Lewisa z Magic, który trafi 7 ostatnich rzutów z gry - w tym ostatni za 3 punkty dający zwycięstwo 1 punktem Magic.

Marcin Gortat wystąpił na parkiecie przez 10 minut jako zmiennik dla Howarda. W tym czasie zdobył 4 punkty, miał 2 zbiórki, stratę i faul. Z roli zmiennika wywiązał się bardzo dobrze.

Cavaliers przegrali głównie z powodu słabej gry zmienników, którzy w czasie meczu zdobyli zaledwie 5 punktów. Druga piątka Magic zdobyła 25 punktów. Kolejny mecz odbędzie się z piątku na sobotę - również w Cleveland. Potem rywalizacja przeniesie się do Orlando.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Źródło: NBA


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NBA: Orlando Magic z Gortatem pokonują Cleveland Cavaliers

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   NBA: Orlando Magic z Gortatem pokonują Cleveland Cavaliers