Banzaj.pl   »   Różności   »   Na strzelnicy lepiej mieć okulary ochronne. Rykoszet trafia strzelca w głowę

Różności

rss

Na strzelnicy lepiej mieć okulary ochronne. Rykoszet trafia strzelca w głowę

2017.12.30//  J. Kruczek
Zabawa bronią na strzelnicach daje przyjemność. Jednak nie wolno zapominać, że w rękach ma się broń, a z nią nigdy nie wiadomo. Dziś możemy zobaczyć, dlaczego podczas wizyt na strzelnicach warto mieć ochronne okulary.

Na filmie możemy zobaczyć, jak mężczyzna strzelający z karabinku ociera się o śmierć bądź bardzo poważne obrażenia. W czasie strzelania do celów w niedużej odległości jeden z pocisków odbija się i wraca do właściciela. Dosłownie rykoszet wrócił do strzelca trafiając go w głowę. Sytuacja mogłaby być znacznie poważniejsza gdyby nie okulary ochronne.
Rykoszet
Rykoszet Rykoszet
Rykoszet

Okulary ochroniły oko przed trafieniem. Dzięki temu strzelec wyszedł z sytuacji bez szwanku. To nagranie jest dowodem, że lepiej korzystać z dostępnych zabezpieczeń podczas zabaw z bronią. Tyczy się to zarówno strzelnic zamkniętych, jak i tych na otwartej przestrzeni.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Na strzelnicy lepiej mieć okulary ochronne. Rykoszet trafia strzelca w głowę

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Na strzelnicy lepiej mieć okulary ochronne. Rykoszet trafia strzelca w głowę