Banzaj.pl » Różności » Najbardziej niegrzeczne i wyuzdane fantazje kobiet

Różności

rss

Najbardziej niegrzeczne i wyuzdane fantazje kobiet

Najbardziej niegrzeczne i wyuzdane fantazje kobiet
2011.11.05  //  D. Kwiecień
Często mówi się, że fantazjowanie i ciągłe myślenie o seksie jest domeną mężczyzn. Nie ma to jednak nic wspólnego z prawdą. Kobiety są ekspertkami jeśli chodzi o snucie fantazji, sny i wyobrażenia. Nasze partnerki potrafią być naprawdę niegrzeczne! Dzisiejszy ranking może Was zadziwić, ale jednocześnie wprowadzić wiele hedonistycznych nowości do sypialni.

Kobiety w wieku dziecięcym często bawią się w księżniczki i marzą o silnym oraz odważnym rycerzu, który będzie je chronił i zdobędzie ich serce. Jednak kilkanaście lat później sytuacja ulega małej zmianie. Ciągle pragną silnego mężczyzny, ale czasem mają ochotę poczuć, że to one rządzą. Fantazjują o kontrolowaniu w sypialni mężczyzny, który będzie je czcił i spełniał każde zachcianki.

Taka fantazja nie przeszkadza jednak w chęci bycia zdominowaną. Kobiety ciągle pragną, by mężczyzna był silny i władczy, wpychał kolano między ich uda czy odchylał do tyłu głowę za włosy, by całować i gryźć szyję. To urocze urozmaicenie w świecie, w którym liczba feministek ciągle rośnie. Na szczęście kobiety uwielbiają, gdy są w naszym posiadaniu i to my decydujemy o przebiegu seksualnego scenariusza.

Bardzo często kobiety marzą również o wcieleniu się w rolę uczennicy lub nauczycielki. Te fantazje mają wspólne korzenie z chęcią dominacji lub bycia uległą. W tym przypadku dochodzi jednak odgrywanie konkretnej roli, do której można użyć ciekawych strojów. Podkolanówki, krótka spódniczka i klapsy za niedobre zachowanie – prawda, że brzmi kusząco?

Przekonanie społeczne o „porządnych kobietach” (zwłaszcza w Polsce) sprawia, że kolejna fantazja często pozostaje w głowie i nie przenosi się do rzeczywistości. Część płci pięknej marzy o seksie z nieznajomym, wspaniałym mężczyzną, który poderwie je w jakimś pubie czy klubie i zabierze do swojego mieszkania na długą i bardzo gorącą noc.

Dużą część mężczyzn ucieszy kolejna fantazja. Nasze kobiety często marzą o trójkącie z inną dziewczyną. Takie fantazje mają nawet heteroseksualne kobiety. Może to wynikać z ich wychowania. Od dziecka chodzą z koleżankami za rękę, dają sobie buziaki, a nawet chodzą razem do toalety (Wy też zastanawiacie się nad tym, co one tam robią?).

Kobiety pragną także, by obok nich znalazł się drugi mężczyzna. To sprawia, że są podwójnie czczone i adorowane, a ich poczucie atrakcyjności wzrasta. Fantazja odnosi się do heteroseksualnych mężczyzn, dzięki czemu to kobieta jest w centrum uwagi i to jej potrzeby są zaspakajane przede wszystkim.

Myślicie, że tylko my oglądamy się na ulicy za innymi kobietami? Jesteście w poważnym błędzie. Kobiety także lubią oglądać, ale robią to bardziej dyskretnie. Na dodatek fantazjują o podglądaniu innych ludzi przez okno w sypialni, np. podczas seksu.


Kobietom może się czasem nie podobać, że mężczyźni oglądają filmy porno, ale część z nich w głębi duszy sama myśli o byciu sfilmowaną. Tak, drodzy Panowie! Kolejna fantazja kobiet to różne odmiany ekshibicjonizmu. Począwszy od filmowania i fotografowania, a skończywszy na seksie w miejscu publicznym. Niestety u części kobiet ta fantazja pozostaje jedynie w głowie, a powodem tego są kompleksy.

Marzyłeś wiele razy, by Twoja kobieta zrobiła dla Ciebie striptiz? Masz szansę, by stało się to rzeczywistością. Kobiety fantazjują o wykonaniu erotycznego tańca. Dlaczego? Może poczuć się niesamowicie atrakcyjnie, gdy jej ruchy wywołają w Tobie podniecenie i erekcję.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Strzelanina podczas ważenia bokserów w Dublinie


Aby napisać komentarz lub zarejestruj.
1
Komentarze do:
Najbardziej niegrzeczne i wyuzdane fantazje kobiet
00:23  /  2011.11.07
Komentarze do: Najbardziej niegrzeczne i wyuzdane...
Maniek1 pisze:

Strój uczennicy, podkolanówki, krótka spódniczka i koszula z dekoltem :D to jest to

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Celebrity

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl » Różności » Najbardziej niegrzeczne i wyuzdane fantazje kobiet