Banzaj.pl   »   Różności   »   Najbardziej odjechane miejsce na lunch - podwodna restauracja na Malediwach

Różności

rss

Najbardziej odjechane miejsce na lunch - podwodna restauracja na Malediwach

2009.10.19//  Anna Ścibiorek
Pierwsza podwodna restauracja Ithaa otwarta została na Malediwach. Proponowane potrawy są smaczne i ciekawe, wśród nich są m.in. dania z ryb i owoców morza - np.: malediwska biała ryba z sosem z kopru włoskiego i curry.
Podwodna restauracja na Malediwach
Podwodna restauracja na Malediwach
Podwodna restauracja na Malediwach

Ale goście nie zwracają tak dużej uwagi na to, co znajduje się na ich talerzach, ale raczej na to co mogą zobaczyć wokół siebie. Są zbyt pochłonięci pięknem podwodnego świata otaczającym ich z wielu stron, krystalicznie niebieską wodą i morskimi zwierzętami jakie pływają tuż obok nich.


A zobaczyć można całe mnóstwo niespotykanych z bliska stworzeń: rekiny, płaszczki, wielkie żółwie, pielęgnice i całe mnóstwo tropikalnych ryb. Po pewnym czasie w tej restauracji można się poczuć częścią ich świata. Wizyta tu będzie szczególnym doświadczeniem dla osób, które nigdy dotąd nie nurkowały z akwalungiem. Ale nawet długoletni nurkowie odnajdują tu niecodzienne doznania.
Podwodna restauracja na Malediwach
Podwodna restauracja na Malediwach
Podwodna restauracja na Malediwach

Żeby dostać się do restauracji nie musisz nurkować. Dochodzisz do końca mola a tam spiralnymi schodami schodzisz w dół pod powierzchnię wody. By móc zjeść obiad w tej niecodzinnej restauracji musisz wcześniej zarezerować stolik, gdyż przygotowana jest jedynie na 14 osób.

Przeczytaj także: Największe akwaria świata »
Podwodna restauracja Ithaa jest częścią Conrad Malediwy Rangali Island, wspaniałego luksusowego kurortu, rozciągającego się na dwie wyspy na Malediwach. Najlepszą porą na posiłek pod wodą jest lunch, wtedy najpiękniej morskie tonie rozświetla słońce.

Jeśli wybieracie się na Malediwy, zastanówcie się nad wizytą w tej niecodziennej restauracji. Wrażenia muszą być niepowtarzalne!

Przeczytaj także: Największe naturalne morskie show »
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Najbardziej odjechane miejsce na lunch - podwodna restauracja na Malediwach

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Najbardziej odjechane miejsce na lunch - podwodna restauracja na Malediwach